REZIDENCE DAVLE „Dům D“ – POSLEDNÍ Z NABÍDKY ČTYŘ DOMŮ

Cena: 9.545.000,-Kč                                            Zakázka č.: 1728-D

Nabídka posledního volného domu „D“- Rezidence Davle: Novostavba domu v nízkoenergetické „A“ třídě těsně před kolaudací-možno dokončit dle přání kupujícího, v lukrativní části městysu Davle-ul.Luční, s výhledem do přírody. Zděný řadový dvojdům, dispozičně 6+kk s vysoce nadstandardním zateplením zajišťujícím dokonalou tepelnou pohodu v zimě i létě a provozními náklady srovnatelnými bydlení v bytové jednotce.
Zděný skelet 30cm,tepelná izolace na stěnách 25cm a 35cm na střeše, obytná plocha 170m2, terasa z modřínového dřeva 23m2.
Krom prvotřídních tepelných vlastností je dům vystavěn i s důrazem na akustické vlastnosti. Vnitřní příčky mají tloušťku 15cm, stěny hlavní ložnice, pracovny a pokoje pro hosty jsou 30cm a sousedící dům odděluje zeď o tloušťce 70cm, hladké sádrové omítky a stropy vysoké 290cm.
Okna jsou od společnosti VEKRA s tepelně izolačním trojsklem /prostup tepla oknem Uw:0,71 W/m2k/ zajišťující další úsporu energií. Okna orientovaná na jih s předokenními žaluziemi poháněnými elektromotory SOMFY a částečným nebo úplným zastíněním. Větrání bez tepelných ztrát zajišťuje rekuperace od značky VENUS. Vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem FUJITSU s ekvitermní regulací s COP 4,00 /z 1kW dodané el. energie vyrobí 4kW tepla/ a akumulační nádrží 350l. Rozvod tepla podlahovým topením s možností regulace.
Osvětlení úspornými LED žárovkami, světlo na schodišti řeší střešní světlík.
V přízemí hala, pracovna, pokoj, obývací pokoj se vstupem na zahradu a přípravou na kuchynskou linku, prostorná koupelna zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, samostatné WC bez obkladů a dlažeb, technická místnost pro obsluhu vytápění.
V patře hala se vstupem na horní zahradu, 2 pokoje a ložnice se vstupem na terasu, koupelna bez zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, příprava na samostatné WC, lze využít i jako šatnu.
Do domu zavedena optická přípojka internetu 100mb/s, rozvod a zásuvky RJ45 ve všech obytných místnostech, anténní rozvod, drátová příprava pro Alarm se snadnou a rychlou montáží alarmu.
Ovládací LCD display domácího videotelefonu pro otevírání venkovní branky. Součástí domu prostorná garáž 30m2. Vjezdová vrata a vrata garáže dálkově ovládaná s pohonem Hörmann.
Dešťová voda svedena do 12m3 nádrže s automatickou vodárnou pro venkovní rozvod vody. Při nedostatku vody v nádrži lze doplnit vodu přes podružný vodoměr z obecního vodovodu bez platby stočného. Odpad sveden do kanalizace. Příjezdové cesty ze žulových bloků. Pozemek oplocen dřevem ze sibiřského modřínu, který je použit jako dekorace na části fasády. Parkovat lze i na stáních před plotem.
Interier domu je možno upravit dle přání kupujícího, zahrada bude realizována dle návrhu kupujícího.
Cena: bude stanovena dohodou.

Další info a foto pro představu-použito z prezentace Domu „A“: www.rezidencedavle.cz, a Rezidence DAVLE

Telefon:   Ladislav Krupička  – 602 209 084

Příspěvek byl publikován v rubrice DOMY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.